O Banku

Poznaj nas

2015-11-19 09:58:54

Bank Spółdzielczy w Oławie należy do grona najlepszych i największych banków spółdzielczych w Polsce. Nasza obecna, bardzo wysoka pozycja – to efekt doświadczenia zdobywanego od 1946r roku, profesjonalnej kadry, nowoczesnego zaplecza technicznego i rozbudowanej sieci placówek na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego.

Przez minione lata mocno zakorzeniliśmy się w świadomości lokalnej społeczności. Dzisiaj Bank Spółdzielczy w Oławie jest liderem na lokalnym rynku i bankiem o znaczącej pozycji w gronie polskich banków spółdzielczych, plasując się niezmiennie od wielu lat w licznych rankingach na czołowych miejscach.

W swojej ofercie posiadamy  wyjątkowo bogaty i atrakcyjny wachlarz usług i produktów bankowych. Kierując się dobrem klientów systematycznie aktualizujemy naszą ofertę– ulepszając  stare produkty i wprowadzając gamę nowych skierowanych do szerokiej rzeszy Klientów, jak i wyspecjalizowane adresowane do poszczególnych grup Klientów. Świadczymy usługi finansowe w pełnym zakresie i na bardzo dobrym poziomie. Nasza elastyczna oferta skierowana  jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw domowych, klientów indywidualnych  oraz jednostek samorządu terytorialnego. Kierujemy się odpowiedzialnym podejściem do biznesu -  kształtujemy ofertę produktową i zasady działania zgodnie z opiniami i propozycjami Klientów.

Odpowiedzialność społeczna jest wpisana w charakter Banku Spółdzielczego w Oławie. Bank od lat konsekwentnie wspiera działalność lokalnych organizacji charytatywnych i proedukacyjnych. Jesteśmy mecenasem i opiekunem miejscowych szkół i organizacji sportowych. W ostatnim dziesięcioleciu Bank Spółdzielczy w Oławie na rzecz środowiska lokalnego przekazał ponad 1 milion złotych.

 

Dane kontaktowe:

Bank Spółdzielczy w Oławie

55-200 Oława,  Pałacowa 13

tel. 71 70 71 900

fax 71 70 71 999

e-mail: bank@bs.olawa.pl

www.bs.olawa.pl

KRS 0000043208

REGON 000510244

NIP 912-000-25-26

BIC CODE (SWIFT): GBWCPLPP

 

 

Wróć do listy

Zapisz się do newslettera