O Banku

Nagrody i osiągnięcia

2018-02-16 10:24:04

Bank Spółdzielczy w Oławie często osiąga sukcesy i otrzymuje wyróżnienia. Otrzymane w ciągu ostatnich lat nagrody to m.in:

Nagrody 2017

Bank Spółdzielczy w Oławie został laureatem XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017 i  X edycji Konkursu Efektywny Bank 2017. Oznacza to, że został też uznany laureatem V edycji Programu Promocyjnego Mocny Bank Godny Zaufania 2017 organizowanego przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Bank Spółdzielczy w Oławie został Laureatem Konkursu  „Bank Spółdzielczy Roku 2017” i otrzymał Certyfikat Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.

 

Nagrody 2016

Bank Spółdzielczy w Oławie otrzymał "Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy", jedną z najbardziej prestiżowych nagród gospodarczych na Dolnym Śląsku.

Bank Spółdzielczy w Oławie został zwycięzcą przeprowadzanego przez Instytut Europejskiego Biznesu konkursu  „Najlepszy marketing Banku 2015”  Nowy serwis www Banku został wyróżniony w kategorii „Najlepsza strona internetowa”.

 

Nagrody 2015

Bank Spółdzielczy w Oławie został zwycięzcą Konkursu "Bank Przyjazny Biznesowi 2015" (organizowanego przez Instytut Nowoczesnego Biznesu) w uznaniu dla konsekwencji, z jaką rozwija usługi bankowe skierowane do klientów biznesowych, przyjazność i wyjątkową jakość świadczonych im usług.

 

Nagrody 2014

Bank Spółdzielczy w Oławie został zwycięzcą Konkursu "Bank Przyjazny Biznesowi 2014" (organizowanego przez Instytut Nowoczesnego Biznesu) w uznaniu dla konsekwencji, z jaką rozwija usługi bankowe skierowane do klientów biznesowych, przyjazność i wyjątkową jakość świadczonych im usług.

Bank Spółdzielczy w Oławie został zwycięzcą Konkursu "Bank Spółdzielczy Roku 2014” (organizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej).

 

Nagrody 2013

W 2013 roku Bank został uznany najlepszym bankiem spółdzielczym SGB w Polsce zwyciężając w rankingu „Złoty Bank SGB”, organizowanym przez Spółdzielcza Grupę Bankową.

Bank Spółdzielczy w Oławie, został zwycięzcą rankingu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej” w uznaniu za działalność społeczną . W Konkursie nagradzane są Banki najbardziej zaangażowane w wspieranie lokalnych inicjatyw i pomoc mieszkańcom.

 

Nagrody 2012

Nagroda Krajowego Związku Banków Spółdzielczych – NAJLEPSZY BANK SPÓŁDZIELCZY W POLSCE – Bank Spółdzielczy w Oławie został zwycięzcą wśród największych banków o sumie bilansowej powyżej 200 mln. Bank Spółdzielczy w Oławie był najlepszy w niniejszym rankingu również w 2010 r. i 2011 r.

I miejsce w ogólnopolskim rankingu „Najefektywniejsze Banki Spółdzielcze”, organizowanym przez Miesięcznik „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”.

II miejsce w Polsce w kategorii „Najlepszy Bank Spółdzielczy” w XX edycji konkursu organizowanego przez Gazetę Bankową.

II miejsce w konkursie „Złoty Bank SGB”.

Medal "Zasłużony dla Jelcza-Laskowic", nadany przez Kapitułę Medalu 25 lecia Miasta Jelcz-Laskowice.

Dyplom Szczególnego Uznania za „wspieranie edukacji ekologicznej w Polsce” jako wyróżnienie dla instytucji wspierających edukację ekologiczną i ochronę środowiska, przyznane przez Stowarzyszenie Ekonatura, wydawcę ogólnopolskiego miesięcznika „Ekonatura”.

Odznaka honorowa NBP „Za zasługi dla bankowości Rzeczypospolitej Polskiej” dla ówczesnego Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Oławie – Ryszarda Żurawia.

 

Nagrody 2011

Bank Spółdzielczy w Oławie zwyciężył w konkursie Krajowego Związku Banków Spółdzielczych – NAJLEPSZY BANK SPÓŁDZIELCZY W POLSCE wśród największych banków o sumie bilansowej powyżej 200 mln.

Bank zajął II miejsce w Rankingu Najlepszych banków spółdzielczych w Polsce, organizowanym przez prestiżową „Gazetę Bankową”.

Bank zajął III miejsce w ogólnopolskim rankingu „Najefektywniejsze Banki Spółdzielcze”, organizowanym przez Miesięcznik „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”.

Bank Spółdzielczy w Oławie został uhonorowany przez Radę Miejską w Oławie tytułem „Zasłużony dla Miasta Oława”.

Bank otrzymał tytuł honorowy „Zasłużony dla Miasta i Gminy Wiązów”, nadany przez Radę Gminy Wiązów.

Bank Spółdzielczy w Oławie znalazł się wśród trzech najlepszych przedsiębiorstw Dolnego Śląska w konkursie „Dolnośląskie Gryfy” organizowanym przez Zachodnią Izbę Gospodarczą.

 

Nagrody 2010

W 2010r. Bank Spółdzielczy w Oławie został zwycięzcą 3 prestiżowych rankingów i został uznany najlepszym Bankiem i najlepszą instytucją finansową w Polsce w kategorii banków spółdzielczych!

  • Nr 1 w rankingu "Gazety Bankowej"
  • Nr 1 w rankingu "Rzeczpospolitej"
  • Nr 1 w rankingu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych

 

Sukcesy w wcześniejszych latach:

W 2008r. Bank Spółdzielczy w Oławie został sklasyfikowany na trzecim miejscu w Polsce w prestiżowym Rankingu "Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce", organizowanego przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

W 2008r. Bank Spółdzielczy w Oławie nagrodzony został w prestiżowej kategorii "Najdynamiczniejszy Bank Spółdzielczy” konkursu GEPARDY BIZNESU.

W 2008r. Bank Spółdzielczy w Oławie znalazł się wśród najlepszych Banków w sprzedaży ubezpieczeń Grupy Concordia.

W 2007r. Bank Spółdzielczy w Oławie został sklasyfikowany na drugim miejscu w Polsce w prestiżowym Krajowym Rankingu „Wyróżniające się banki spółdzielcze"

W 2006r. przyznano nagrodę „Kogut 2006” dla Prezesa BS Oława Ryszarda Żurawia!

 

Bank otrzymał również wiele innych wyróżnień.

Galeria zdjęć

Wróć do listy

Zapisz się do newslettera