Przydatne informacje

Polityka prywatności

2019-09-27 14:41:26

Polityka prywatności

Klient pobierając aplikację z portalu internetowego wyraża zgodę na jej instalację  i użytkowanie oraz na poniższe zasady Polityki Prywatności. Klient może w każdym momencie usunąć aplikację z urządzenia mobilnego, co nie wpływa na stan środków przechowywanych w Banku ani na działalnie innych aplikacji, związanych ze zdalnym dostępem Klienta do usług w Banku.

Aplikacja na urządzeniu mobilnym:

           a. komunikuje się z systemami Banku, w którym Klient prowadzi swój rachunek, z użyciem mechanizmów szyfrujących,

           b. uzyskuje dostęp do następujących uprawnień na urządzeniu mobilnym:

              - pamięci,

              - komunikacji sieciowej - pełen dostęp do Internetu, stanu sieci i stanu Wi-Fi,

              - informacji o lokalizacji,

              - aparatu fotograficznego,

              - danych kontaktów.

Aplikacja na urządzeniu mobilnym nie przechowuje żadnych danych osobowych, które mogłyby umożliwić osobie trzeciej identyfikację konkretnego użytkownika Aplikacji, nie przechowuje danych pozwalających na uwierzytelnienie w serwisie, ani danych Klienta Banku, dostępnych po zalogowaniu.

Dane Klienta związane z usługą świadczoną przez Bank mogą być pobierane z Banku przez Aplikację. W takim przypadku są one krótkotrwale przechowywane na urządzeniu mobilnym w celu ich wyświetlenia użytkownikowi, nie dłużej jednak niż do wyłączenia Aplikacji.

W przypadku braku zgody na niniejszą Politykę Prywatności prosimy nie instalować Aplikacji lub ją usunąć z urządzenia mobilnego.

 

Wersja na dzień: 18 lipca 2019 r.

 

Autor aplikacji

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dla sektora bankowego. Jesteśmy integratorem i dostawcą kompleksowych systemów informatycznych dla banków. Tworzymy z pasją aplikacje realizujące obsługę produktów bankowych, gospodarki własnej banku, w tym systemy wspierające analizy i przetwarzanie danych. Oferujemy autorskie systemy bankowości elektronicznej pozwalające na dostęp klienta do usług banku poprzez Internet, telefon, bankomat, bankomat biometryczny i itp. Wieloletni harmonijny rozwój i ścisła współpraca z polskimi bankami spółdzielczymi doprowadziły do uzyskania uznanej pozycji jednego z głównych dostawców autorskich, bankowych systemów IT.

Kontakt:
Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o.o.
ul. Spokojna 9A, 18-400 Łomża
www.novum.pl

 

© Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o.o. w Łomży

Wróć do listy

Zapisz się do newslettera